Mapa


Karta Dużej Rodziny

KARTA DUŻEJ RODZINY
Po okazaniu karty 10% zniżki od noclegu.

Dostępność architektoniczna

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy „Wołosań”, Cisna 87, 38-607 Cisna

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy „Wołosań” posiada pięć kondygnacji użytkowych, na których może przebywać ok. 70 osób jednocześnie. Na poziomie 0 znajduje się recepcja czynna 24 godziny na dobę.

Wejście główne do Ośrodka znajduje się od strony parkingu i jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wejście prowadzi do recepcji, gdzie goście są rejestrowani oraz do restauracji. Istnieje możliwość wjazdu windą na Salę Konferencyjną.

Pojazdy parkowane są na ogólnodostępnym parkingu przed budynkiem. Na parkingu nie wyznaczono miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Poruszanie się osób niepełnosprawnych po Ośrodku jest możliwe na poziomie 0 oraz poziomie 1, do którego można się dostać przy pomocy platformy dla osób niepełnosprawnych, jak również na sali konferencyjnej.

Drzwi i przejścia w budynku posiadają minimalną szerokość 90 cm, umożliwiającą skorzystanie z przejścia osobie niepełnosprawnej.

W Ośrodku jest dwuosobowy pokój dla osób niepełnosprawnych z łazienką przystosowaną dla ich potrzeb.

W budynku nie ma szczególnych oznaczeń ani systemów dźwiękowych ułatwiających poruszanie się osobom niewidomym i słabowidzącym.

Po budynku można się poruszać z psem asystującym.

W budynku nie ma pętli indukcyjnych. Budynek obsługiwany jest przez pracowników posługujących się tylko językiem polskim. Jest możliwość poproszenia pracownika posługującego się językiem angielskim. Wśród pracowników nie ma tłumacza języka migowego.

OSW „Wołosań” w miarę możliwości postara się zorganizować tłumaczenie języka migowego on-line lub na miejscu, po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania.